dcn direct

Dziękujemy za zainteresowanie naszą stroną www. Liczymy na to, że zobaczysz w nas potencjał dla rozwoju swoich działań marketingowych.

Agencja DCN Direct działa w rozległym obszarze marketingu zintegrowanego, obejmującego różne metody promocji. Wierzymy, że w komunikacji marketingowej ważna jest wiarygodność, a także różnorodność, która może zaciekawić i być adekwatną do potrzeb grupy docelowej.

resized_20191213_133847

Nasi klienci mogą liczyć na nasze wsparcie zarówno przy cyfrowych jak i tradycyjnych kanałach dotarcia do konsumentów. Stawiamy na długofalową współpracę z klientami, zdrowy rozsądek, etykę biznesową, doskonalenie się i partnerstwo.

Firma DCN Direct jest niezależną polską agencją marketingową istniejącą od 1997 roku, ułożoną biznesowo, elastyczną i wyspecjalizowaną. W swojej misji DCN Direct oswaja firmy z wymogami RODO (wcześniej GIODO) oraz pokazuje korzyści płynące ze zbierania danych konsumentów i tworzenia wartościowych baz dla marketingu i sprzedaży. Prawie wszystkie aktywności wykonujemy we własnym zakresie i zespole.

wp_20160707_15_52_04_pro

Przydatność
naszych usług

Praktyczne doradztwo w zakresie ochrony danych osobowych w marketingu

Gwarancja legalności przetwarzania danych osobowych

Zarządzanie bazami danych konsumentów w 1 miejscu

Sprawna obsługa loterii i konkursów

Digital marketing – obsługa akcji emailingowych i SMS-owych

Możliwość dotarcia do grupy docelowej poprzez tradycyjne przesyłki pocztowe

Obsługa małych akcji telemarketingowych

space-4967335_1280-2