www.dcn.pl - dla Ciebie Najlepszy marketing
dcn direct
ul. Goworowska 6B
03-353 Warszawa

Komunikacja marketingowa

DCN Direct zajmuje się takimi formami komunikacji marketingowej jak konkursy i loterie promocyjne, masowa wysyłka listów, emailingi i małe akcje telemarketingowe. Agencja jako procesor kładzie duży nacisk na ochronę danych osobowych oraz ich przetwarzanie zgodnie z RODO. DCN Direct skutecznie łączy kompetencje marketingowe i informatyczne z wiedzą prawną w zakresie:
- Rozporządzenia z dn. 27.04.2016 (RODO)
- ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną
- ustawy z dnia 19.11.2009 r. o grach hazardowych

Doradztwo marketingowe

Proponowane przez nas doradztwo marketingowe jest skuteczne, ponieważ skupiamy się na indywidualnych potrzebach klienta i dobieramy narzędzia reklamowe dopasowane do konkretnej sytuacji. Rekomendowane przez nas rozwiązania znajdują zastosowanie przede wszystkim w sprzedaży produktów i usług, pomagają również zbudować profesjonalny wizerunek marki w opinii konsumentów. W naszym doradztwie marketingowym zmierzyliśmy się już z wieloma wyzwaniami. Chętnie korzystamy ze zgromadzonej wiedzy, by wspierać kolejne przedsiębiorstwa.

Poszukujesz dodatkowych form rozwijania biznesu? Zachęcamy do skorzystania z usług związanych z doradztwem marketingowym – w ramach realizacji zlecenia przygotujemy plan  strategii direct marketingu lub różnych form BTL. Dzięki nam szybko zauważysz efekty wdrożonych kampanii, poza tym wraz z profesjonalnym doradztwem marketingowym zapewniamy konsultacje prawne dotyczące ochrony danych osobowych czy zasad prowadzenia gier hazardowych (loterii).

Jeżeli poszukujesz praktycznego podejścia i sprawdzonych technik BTL, chcesz optymalizować skuteczność działań marketingowych opartych na bazach danych, promocjach sprzedaży, loteriach, wysyłkach B2B, B2C pocztowych i emailach – to my od lat skutecznie doradzamy jak to robić takim firmom jak Bayer, General Motors, CH Złote Tarasy, Focus Bydgoszcz, Cargill, HIPP i wielu innym.

Nie zostawaj w tyle - jeśli potrzebujesz dobrej agencji BTL to skorzystaj z tej możliwości jak najszybciej. Zadzwoń pod 22 832.40.51 54 lub napisz bezpośrednio do nas:

Telefon
Email
Branża
Treść
2009 - 2018 dcn direct • All rights reserved
Polityka cookies   •    Polityka prywatności
MTWeb •  powered by mtCMS