www.dcn.pl - dla Ciebie Najlepszy marketing
dcn direct
ul. Goworowska 6B
03-353 Warszawa

Obsługa i organizacjia: Loterie – konkursy - programy lojalnościowe

Przedsiębiorstwa coraz częściej decydują się na powierzanie organizacji loterii zewnętrznym firmom, żeby mieć pewność, że wszystko jest dopracowane w najmniejszym szczególe. DCN Direct zajmuje się kompleksowym przygotowaniem i obsługą loterii, a także organizacją akcji promocyjnych, obsługą programów lojalnościowych oraz konkursów. Zapewniamy naszym klientom sprawną realizację loterii, przestrzegając przy tym wielu prawnych obwarowań.

Agencja marketingowa DCN Direct dba też o skuteczną ochronę danych osobowych konsumentów i nadzoruje cały proces tak, aby organizacja konkursów przebiegała zgodnie z prawem. Profesjonalna obsługa loterii to szereg większych i mniejszych działań o różnym stopniu odpowiedzialności i zakresie, które prowadzą do pomyślnego zakończenia i sukcesu akcji. DCN Direct już od wielu lat doradza, tworzy kosztorysy i uczy mechanizmów, jakimi rządzi się organizacja loterii. W ogóle organizacja akcji promocyjnych w marketingu wymaga wielu róznorodnych kompetencji, pozwalających zadowolić zleceniodawcę i konsumentów jedocześnie. Jeśli potrzebne Ci wsparcie w tym zakresie - zgłoś się do nas i dołącz do naszych zadowolonych klientów!

Chcesz zlecić przygotowanie lub realizację akcji i poszukujesz kogoś, kto Ci doradzi, skosztorysuje, podpowie mechanizm konkursu?

 

Potrzebujesz więcej informacji o:

- kosztach planowanych akcji

- mechanizmach i regulaminach promocji

- wymaganych w Ministerstwie Finansów dokumentach do loterii

- programach komputerowych dedykowanych konkretnym akcjom (liczenie punktów, aktywności itd.)

- obsłudze infolinii dla konsumentów

- posiedzeniach jury w konkursach

- akcjach z wykorzystaniem skrytki pocztowej

- wprowadzaniu danych z kuponów do bazy

- procedurze załatwiania reklamacji

- magazynowaniu nagród i ich wysyłce

- skutecznej ochronie danych osobowych w marketingu

 

Zgłoś się do DCN DIRECT - specjalizujemy się w tym od lat! Nasz numer to 22 832.40.51...54

 

Organizacja loterii i konkursów

Aby zainteresować konsumentów ofertą, działy marketingu przygotowują różnorodne akcje. Oprócz programów lojalnościowych, kart rabatowych, newsletterów popularne jest organizowanie konkursów i loterii. Podczas tych wydarzeń zbierane są dane osobowe klientów, z których powstają marketingowe bazy danych. Obecnie warto łączyć ze sobą różne kanały komunikacji marketingowej. Bazowanie na jednym kanale powoduje znudzenie konsumenta, co przy dużej częstotliwości może prowadzić do niechęci i negatywnego postrzegania produktu czy marki. Łączenie ze sobą marketingu elektronicznego z  tradycyjnym, w tym organizacja loterii i konkursów, wysyłka ciekawych w formie przesyłek pocztowych z drobnymi upominkami wprowadza element pozytywnego zaskoczenia konsumenta, zwiększa postrzeganie marki i przekłada się na większą lojalność.


Organizując akcje promocyjne warto zwrócić uwagę na różnice wynikające z mechanizmu między konkursem a loterią. Czasami z opisu akcji nie wynika jasno jaki jest to rodzaj promocji. Podstawą każdej akcji jest czytelny dla konsumenta regulamin. Należy w nim unikać klauzul abuzywnych czyli zapisów naruszających prawa konsumentów i niedozwolonych przez UOKiK.

 

Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy z DCN Direct, to prosimy o uzupełnienie poniższego formularza kontaktowego

Telefon
Email
Branża
Treść
2009 - 2018 dcn direct • All rights reserved
Polityka cookies   •    Polityka prywatności
MTWeb •  powered by mtCMS