www.dcn.pl - dla Ciebie Najlepszy marketing
dcn direct
ul. Goworowska 6B
03-353 Warszawa

Tworzenie i zarządzanie bazą danych

Zaufaj doświadczeniu agencji marketingowej DCN Direct w tworzeniu baz danych!


Od wielu lat specjalizujemy się w szeroko pojętej tematyce danych osobowych i ich przetwarzania. Zarządzanie bazą danych nie ma dla nas tajemnic. Jeśli korzystasz z narzędzi DM i zależy Ci na przestrzeganiu praw konsumentów, to dobrze trafiłeś.

Reklama BLT


Naszym klientom doradzamy w wielu kwestiach związanych z projektowaniem baz danych. Czy chciałbyś zyskać informacje na temat reklamy BTL, interesuje Cię tworzenie bazy danych i aplikacji na indywidualne zamówienie lub problem efektywnej ochrony danych osobowych w działaniach marketingowych? A może chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej  o administrowaniu danymi w marketingu albo o programach do zarządzania konsumenckimi bazami danych?


Dzięki naszemu doświadczeniu i wsparciu, wykorzystanie baz danych w działaniach BLT staną się mocnymi stronami Twojej działalności.


Skontaktuj się z nami jeszcze dziś. DCN Direct istnieje po to, aby dać Ci wsparcie, którego potrzebujesz w budowaniu konkurencyjnej przewagi nad innymi firmami!

Projektowanie baz danych i ich tworzenie to żmudny proces. Polega głównie na technicznej obróbce zebranych danych. Jeżeli zbierasz kupony czy ankiety w formie papierowej, to robisz to z reguły z myślą o tym, żeby utworzyć bazę danych w wersji elektronicznej. Wprowadzenie danych do bazy, archiwizacja, standaryzacja, reduplikacja i segmentacja jest niezbędna do rozwijania działań marketingowych. Reklama BTL to obecnie działania oparte głównie na bazach danych osobowych klientów.

 

Jeśli podążasz za trendami rynku, wykorzystujesz narzędzia DM i chcesz dowiedzieć się więcej o:

- dostawcach baz danych B2C i B2B na polskim rynku

- wyszukiwaniu baz do swoich określonych potrzeb i kryteriów

- tworzeniu zbiorów danych i aplikacji na zamówienie

- programach do profesjonalnego zarządzania dużymi zbiorami danych

- efektywnym wykorzystaniu baz danych w działaniach DM

- kosztach planowanych działań

- skutecznej ochronie danych osobowych w marketingu

 

Skontaktuj się jak najszybciej z DCN DIRECT - specjalizujemy się w tym od wielu lat! Nasz numer to 22 832.40.51...54

 

Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy z DCN Direct, to prosimy o uzupełnienie poniższego formularza kontaktowego

Telefon
Email
Branża
Treść
2009 - 2018 dcn direct • All rights reserved
Polityka cookies   •    Polityka prywatności
MTWeb •  powered by mtCMS