www.dcn.pl - dla Ciebie Najlepszy marketing
dcn direct
ul. Goworowska 6B
03-353 Warszawa

Administowanie danymi osobowymi i przetwarzanie danych osobowych

Firma DCN Direct posiada długoletnie doświadczenie w administrowaniu danymi osobowymi. Zaufało nam wiele firm, które wolały powierzyć tworzenie baz danych, jak i przetwarzanie danych osobowych profesjonalnej firmie zewnętrznej niż same zmagać się z takim wyzwaniem. Takie rozwiązanie jest dużo bardziej efektywne i kompleksowe, bo większość przedsiębiorstw nie dysponuje odpowiednim zapleczem, by spełnić prawne wymogi ochrony danych, a dostosowanie przedsiębiorstwa do tych wymogów pociąga za sobą spore koszty.


Decydując się na współpracę z nami, klient otrzymuje szeroki wachlarz usług - od rejestracji baz w BGIODO i podpowiedzi, jak postępować zgodnie z wytycznymi tego organu, przez administrowanie danymi osobowymi i doradztwo w zakresie ustaw o ochronie danych osobowych i świadczeniu usług drogą elektroniczną, aż po kompleksową obsługę konkursów i loterii. Zaufaj agencji marketingowej DCN Direct, dołącz do naszych zadowolonych klientów i przestań martwić się tematem przetwarzania danych osobowych.

 

Sytuacja wyjściowa:

Masz bazę, ale nie jesteś pewien czy możesz sam przetwarzać dane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych

Rozwiązanie:

Opiniujemy prawny status zbioru danych osobowych, jeśli trzeba – rejestrujemy zbiór w Biurze GIODO. Gwarantujemy opiekę Administratora Bezpieczeństwa Informacji. Na życzenie wdrażamy program do zarządzania zintegrowaną bazą danych. Wykorzystujemy np. Microsoft Access jako oprogramowanie bazodanowe dostępne także dla niedoświadczonych użytkowników (dzięki zachowaniu reguł obsługi obowiązujących w standardowych aplikacjach Windows). Zapewniamy administrowanie danymi osobowymi na potrzeby marketingu i sprzedaży, a skuteczna ochrona danych jest wpisana w naszą misję - oswajamy firmy z ustawą o ochronie danych osobowych i zaleceniami GIODO oraz pokazujemy  korzyści płynące ze zbierania danych konsumentów i tworzenia wartościowych baz dla działów marketingu i sprzedaży na coraz bardziej wymagającym rynku.

Współpraca głównie z firmami internetowymi oferującymi nowoczesne narzędzia informatyczne z reguły nie przekłada się na większą dbałość o ochronę danych osobowych. Znajomość narzędzi typu social media,  SEO, SEM, viral, blog, event & guerrille rzadko idzie w parze z doświadczeniem i wiedzą na temat administrowania danymi osobowymi. Warto powierzyć wyspecjalizowanej firmie opiekę nad bazą w tym zbieranie i przetwarzanie danych oraz skorzystać z doradztwa w zakresie przydatnych ustaw: o ochronie danych osobowych (wprowadzanie i przetwarzanie danych), o świadczeniu usług drogą elektroniczną (zbieranie danych poprzez WWW, e-mailingi), o grach hazardowych (przy organizacji loterii).

Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy z DCN Direct, to prosimy o uzupełnienie poniższego formularza kontaktowego

Telefon
Email
Branża
Treść
2009 - 2015 dcn direct   •    All rights reserved
MTWeb   •    powered by mtCMS