www.dcn.pl - dla Ciebie Najlepszy marketing
dcn direct
ul. Goworowska 6B
03-353 Warszawa

O nas

beata

Beata Horodniczy
prezes DCN Direct, od 1997
w branży MB /BTL

Czy zastanawiałeś się dlaczego tak wielu ludzi z branży marketingu i sprzedaży nie osiąga zamierzonych efektów?

Samo postawienie celu - sprzedam bo wyślę dużo emaili, zareklamuję się w Internecie, zbiorę dane na www, też będę na Facebooku, zrobię konkurs albo loterię z SMS-ami - już tak nie działa na odbiorców jak jeszcze kilka lat temu.

Dlaczego ?

Po pierwsze - zastosowanie elektronicznych mediów w dzisiejszych czasach nie jest niczym wyjątkowym, a wręcz przeciwnie - wszyscy to robią.

Po drugie - odbiorcy są zasypywani czy zaspamowani niechcianą informacją, a człowiek może przyswoić na 1 sekundę tylko 134 bajty z 2 mln bajtów różnych bodźców i informacji wokół niego.

Po trzecie - kryzys ogranicza i zubaża inwencję marketerów - formy przekazu u wszystkich są bardzo podobne. Dlatego powinno paść podstawowe w tej sytuacji pytanie:
jak się wyróżnić?


Światowi giganci Internetu - Google czy Facebook - zdominowali sposób komunikacji i części nadawcom i odbiorcom wydaje się, że jeśli kogoś nie ma na FB to nie żyje!? A to przecież nieprawda!

Jak w tej sytuacji robić marketing?

Jeśli chcesz poprawić wynik, osiągnąć lepszą sprzedaż, zwiększyć zysk - działaj niestandardowo! A poszukując skuteczniejszych i nowatorskich rozwiązań wybieraj partnerów, którzy sami potrafią odnosić sukcesy i dzielą się doświadczeniami. Jeśli chcesz osiągnąć wyższy poziom satysfakcji w marketingu i odnosić sukcesy to połącz nowe technologie (zaawansowane działania IT, marketing interaktywny - html, emailingi, www) z tradycyjnym i sprawdzonym DM (efektywne wykorzystanie bazy danych, program lojalnościowy, sprzedaż bezpośrednia, wysyłka pocztowa). Jeszcze kilka lat temu obok ATL to właśnie BTL robił sprzedaż i wyniki. Teraz zachłystując się nowymi mediami i otaczając się ciągle nowymi elektronicznymi gadżetami zapominamy o racjonalnym i strategicznym myśleniu, które nigdy nie zostanie zastąpione żadną technologią.


Goethe powiedział; „Świat idzie naprzód tylko dzięki tym, którzy się temu sprzeciwiają". Zdrowy opór vs media społecznościowe to myślenie przyszłościowe.

Jeśli stawiasz na relacje, a nie tylko na kontakt, to wykorzystuj różne narzędzia BTL i nie ograniczaj się do robienia tego co robią wszyscy. A my Ci w tym możemy pomóc, bo widzieliśmy już wiele wzlotów i upadków na rynku, bo z sukcesem działamy od 15 lat, bo stawiamy na myślenie strategiczne. Jeśli i Ty tak myślisz - to agencja DCN Direct jest dla Ciebie dobrym partnerem :) Chcesz poznać lepiej narzędzia MB - ściągnij RAPORT.WIZJA I MISJA DCN Direct

beata

W marketingu bezpośrednim dzięki otwartemu myśleniu i odważnemu działaniu dążymy do skutecznej realizacji celów wyznaczonych wspólnie z klientami.


DCN Direct zapewnia strategiczne doradztwo i wszechstronne usługi z zakresu marketingu bezpośredniego (Direct Marketing). Naszym atutem jest doświadczenie - działamy w DM od 1997 roku. Specjalizujemy się w administrowaniu bazami danych, ich rejestracją w BGIODO, w obsłudze IT i marketingu interkatywnym (html, emailingi, www), obsłudze loterii, konkursów konsumenckich i programów lojalnościowych. Dysponujemy własnym Oddziałem Logistycznym - sprawnie pakujemy i wysyłamy pocztą różne materiały reklamowe i nagrody.

 

Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy z DCN Direct, to prosimy o uzupełnienie poniższego formularza kontaktowego

Telefon
Email
Branża
Treść
2009 - 2018 dcn direct • All rights reserved
Polityka cookies   •    Polityka prywatności
MTWeb •  powered by mtCMS