www.dcn.pl - dla Ciebie Najlepszy marketing
dcn direct
ul. Goworowska 6B
03-353 Warszawa

Standaryzacja zapisu danych

Standaryzacja danych

Bazy danych są elementem niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania zarówno większych przedsiębiorstw, jak i małych firm. Odpowiednio przygotowane umożliwiają posortowanie potrzebnych danych, skracając czas poszukiwania informacji. Problem tworzy się w momencie, gdy mamy takich baz już kilkanaście i chcielibyśmy połączyć je w jedną, spójną całość. Pomoże w tym standaryzacja danych, która uporządkuje dane w taki sposób, by tworzyły jednolity zapis. Usługa ta pozwala nie tylko zebrać określone informacje w jednym miejscu, ale też poprawić błędne zapisy i usunąć zduplikowane treści. Standaryzacja danych wykorzystuje reguły rządzące językiem polskim.

Standaryzacja zapisu danychDzięki standaryzacji danych nie musimy tworzyć kolejnej bazy, która scali wszystkie pozostałe, co pozwala na znaczą oszczędność czasu i porządek w cyfrowych dokumentach. To przekłada się z kolei na większą efektywność pracy i osiąganie coraz lepszych wyników. Zastosowanie standaryzacji danych szybko zaprocentuje, np. w kontekście dotarcia do jeszcze większego grona klientów. Pozwoli także uniknąć kłopotów i niepotrzebnych kosztów przy wysyłce z wykorzystaniem błędnych baz danych.

 

Sytuacja wyjściowa:

Masz kilka plików, różne dane z akcji i nie wiesz jak wykorzystać posiadane informacje

Rozwiązanie:

Ujednolicamy struktury baz danych oraz ich zapis łącząc bazy pochodzące z różnych źródeł w zbiór o jednorodnym formacie. Uporządkowana struktura danych skraca czas tworzenia analiz i statystyk oraz ułatwia porównywanie i ustalania relacji z kolejnymi bazami. Standaryzacja wykorzystuje zasady i właściwości języka polskiego oraz specyfikę zapisu konkretnych wyrażeń w Polsce (np. imię, adres – kod pocztowy, miasto). Standaryzacja składa się z normalizacji i deduplikacji.

standaryzacja zapisu danych

Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy z DCN Direct, to prosimy o uzupełnienie poniższego formularza kontaktowego

Telefon
Email
Branża
Treść
2009 - 2018 dcn direct • All rights reserved
Polityka cookies   •    Polityka prywatności
MTWeb •  powered by mtCMS